TEŞEKKÜRLER FATİH ANADOLU LİSESİ

Kulübümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün iş birliği ile gerçekleşecek olan okul ziyaretlerinin dördüncüsü bugün Fatih Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti. Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel ve futbolcularımız Serdar Ümit Deniz, Serhan Yılmaz, Özgür Çelik, Ali Han Tunçer, Ahmet Altın, Talha Mayhoş, Erdinç Karakaş öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerin takımımızı meşaleler yakarak ve çiçeklerle karşıladığı etkinlikte Teknik Direktörümüz ve Futbolcularımız öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbetin ardından soruları yanıtladı. Dinleyiciler arasında bulunan altyapı sporcumuz Berk Günden, Teknik Direktörümüzün daveti ile sahnede takımımızla birlikte yer aldı.

Öğrenciler, karşılama esnasında gösterilen coşkunun maçlarda da devam edeceğini belirterek Belediye Derincespor maçında tribünde olacaklarının sözünü verdiler.

Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel en iyi soruları yönelten öğrencilere sporcularımızın atkılarını hediye ederek, gördüğü coşkunun pazar günü de devam etmesini isteyerek gösterdikleri ilgiden dolayı Fatih Anadolu Lisesi’ne teşekkür etti.

Etkinlik sonrası Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel ve futbolcularımız Fatih Anadolu Lisesi Bayan Futbol Takımı ile bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi ve bölge şampiyonasına katılacak olan bayan futbol takımına başarılar diledi.

Other Articles