TEŞEKKÜRLER ÖMER ÖZYER ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

Kulübümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün iş birliği ile gerçekleşecek olan okul ziyaretlerinin üçüncüsü bugün Fethiye Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi’nde gerçekleşti. Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel ve futbolcularımız Şahan Akyüz, Kadir Kurt, Mehmet Sacit Yolcu, Nurettin Çakır, Onur Taha Takır, İbrahim Koca öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerin takımımızı ”Şampiyonluk Koridoru” yaparak karşıladığı etkinlikte Teknik Direktörümüz ve Futbolcularımız öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbetin ardından soruları yanıtladı. Dinleyiciler arasında bulunan altyapı sporcumuz Efe Ahmet Altunel, Teknik Direktörümüzün daveti ile sahnede takımımızla birlikte yer aldı. Kafilemize Fethiyespor Yabancılar grubu temsilcisi Brian Lloyd da eşlik etti.

Öğrenciler, şampiyonluk yolunda takımımızı yalnız bırakmayacaklarını belirterek Belediye Derincespor maçında tribünde olacaklarının sözünü verdiler.

Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel en iyi soruları yönelten öğrencilere sporcularımızın atkılarını hediye ederek, gördüğü coşkunun pazar günü de devam etmesini isteyerek gösterdikleri yoğun katılım ve ilgiden dolayı Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi’ne teşekkür etti.

 

Other Articles